Förnamn Efternamn
Klubb
Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Klass
åsa Johansson Hagfors , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
Victoria Bergmark Piteå , Sverige Kajak K1-84
Vebj√łrn Horsfjord Fetsund , norsk Kajak K1-84
Ulric Andersson a , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
Tore Sj√łvold OSLO , Norsk Bestumkilen plaskelag Kajak K1-Herrar
Thomas Knetsch Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Teuvo Malvila Dals Långed , Svensk Kajak K1-84
Susanne Peters Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Stig-Erik Strömberg Guldsmedshyttan , Svensk Storådalens SK Kajak K1-84
Stefan Thunberg R√∂nn√§ng , Swe TJ√ĖRN Kajak K1-84
Sara Mattsson Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Sanne Flade Larsen Sor√ł , Danish Sor√ł Kajakklub Kajak K2-84
Sabine Kihlstedt Hammarö , Sverige Kajak K1-Damer
Rolf Kristoffersen N√łtter√ły , Norsk Camp RulleRolf Kajak K1-84
Robbert den Tieter Ambjörby , NL Kanot C2-84
RIKARD KUMMANDER √ĄLV√ĄNGEN , SWEDISH TEAM BYN Kanot C1-22
Rickard Hallb√§ck ST√ĖLLET , Svensk Kajak K1-84
pär gruvberger a , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
peter bergström sandviken , svensk sandvikens segelsällskap Kajak K1-Herrar
Peter Pierrou skillingaryd , svensk Kanot C2-Herrar
Pernille Bertram Valby , Danish VKKC Kajak K2-84
PER GEGG EKSH√ĄRAD , BRITISH TEAM BYN Kanot C1-22
Patrik Eliasson Lakene , S Kajak K1-22
Patric Svensson √Ėrebro , Sverige √Ėrebro Kanotf√∂rening Kajak K1-Herrar
mikael slotte enviken , svensk Hofors kanotklubb Kajak K1-Herrar
Mattias Marktin Fr√∂s√∂n , Svensk L√§nsf√∂rs√§kringar Fastighetsf√∂rmedling √Öre/√Ėstersun Kajak K1-Herrar
Mattias Nord Karlstad , Sverige Följer med strömmen Kajak K1-84
Mats Sandström aa , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
MarLena Larsson Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Malin Lans Ekshärad , Sverige Klarälvdalens kanot och multisportklubb Kajak K1-84
Magnus Nygaard Zebis Slagelse , Denmark Sor√ł Kajakklub DK Kajak K1-Herrar
Magnus Eriksson Västerås , Sweden Republiq Kajak K1-84
Mads Braae Lejre , Dansk Kajak K2-84
Lars Bj√łrn Jensen Skodsborg , Dansk Charlottenlund kajakklub Palo Kajak K1-84
Lars Quick Hagfors , Svensk ? Kajak K1-22
Kjersti Grana Johansen Herre , Sverige/Norge Lag Grana Kajak K2-84
Kari Liljebjörn Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Kajsa Borthwick Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Jörgen Andersson Göteborg , Svensk Kajak K1-84
Johanna Haarala Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Joachim Gustafsson Karlstad , Svensk Karlstads paddelklubb Kajak K1-84
Jes Hansen Sor√ł , Danmark Sor√ł Kajakklub Kajak K1-84
Jan Berglund Karlskrona , Sverige KK Eskimå Kajak K1-Herrar
Jakub Cvach Mölndal , Tjeckien Näsets PK Kajak K1-Herrar
Freerk de Vries st?llet , NL Kanot C2-84
Fredrik Samuelsson Grythyttan , Sverige Karlstad Paddlarklubb Kajak K1-Herrar
Flemming Nielsen Sor√ł , Dansk Sor√ł Kajakklub Kajak K1-84
Egil Kirkevik OSLO , Norsk Bestumkilen plaskelag Kajak K1-Herrar
Dennis Oscarsson Jönköping , svensk Jönköpings kanotklubb Kanot C2-Herrar
Daniel Stenvi Västerås , Sverige Kajak K1-84
COLIN SMITH EKSH√ĄRAD , BRITISH TEAM BYN Kanot C1-22
Claes Rosenkrands Sor√ł , DK Sor√ł Kajak K1-Herrar
Christian Brun √Ėrebro , Sverige Kajak K1-22
Carina Wendby Lysekil , svensk Kanot C2-22
Börje Wendby Lysekil , Svensk Kanot C2-22
Bj?rn Lunde Stokke , Norway Sandefjord kajakk Kajak K1-Herrar
August Nissen OSLO , Norsk Bestumkilen Plaskelag Kajak K1-Herrar
Astrid Darle Ekshärad , Sverige/Norge Lag Grana Kajak K2-84
Anna Olsson Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Anja Braae Lejre , Dansk Kajak K2-84
Andreas Wendby Hammarö , Svensk Kanot C1-22
Anders Olsson Hagfors , Sverige Team AO Kajak K1-84