Förnamn Efternamn
Klubb
Förnamn Efternamn Nationalitet Klubb Klass
Magnus Nygaard Zebis Slagelse , Denmark Sorø Kajakklub DK Kajak K1-Herrar
Andreas Wendby Hammarö , Svensk Kanot C1-22
Börje Wendby Lysekil , Svensk Kanot C2-22
Carina Wendby Lysekil , svensk Kanot C2-22
Stefan Thunberg Rönnäng , Swe TJÖRN Kajak K1-84
Patric Svensson Örebro , Sverige Örebro Kanotförening Kajak K1-Herrar
Stig-Erik Strömberg Guldsmedshyttan , Svensk Storådalens SK Kajak K1-84
Daniel Stenvi Västerås , Sverige Kajak K1-84
COLIN SMITH EKSHĂ„RAD , BRITISH TEAM BYN Kanot C1-22
mikael slotte enviken , svensk Hofors kanotklubb Kajak K1-Herrar
Tore Sjøvold OSLO , Norsk Bestumkilen plaskelag Kajak K1-Herrar
Mats Sandström aa , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
Fredrik Samuelsson Grythyttan , Sverige Karlstad Paddlarklubb Kajak K1-Herrar
Claes Rosenkrands Sorø , DK Sorø Kajak K1-Herrar
Lars Quick Hagfors , Svensk ? Kajak K1-22
Peter Pierrou skillingaryd , svensk Kanot C2-Herrar
Susanne Peters Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Dennis Oscarsson Jönköping , svensk Jönköpings kanotklubb Kanot C2-Herrar
Anna Olsson Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Anders Olsson Hagfors , Sverige Team AO Kajak K1-84
Mattias Nord Karlstad , Sverige Följer med strömmen Kajak K1-84
August Nissen OSLO , Norsk Bestumkilen Plaskelag Kajak K1-Herrar
Flemming Nielsen Sorø , Dansk Sorø Kajakklub Kajak K1-84
Sara Mattsson Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Mattias Marktin Frösön , Svensk Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Åre/Östersun Kajak K1-Herrar
Teuvo Malvila Dals LĂĄnged , Svensk Kajak K1-84
Bj?rn Lunde Stokke , Norway Sandefjord kajakk Kajak K1-Herrar
Kari Liljebjörn Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
MarLena Larsson Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Malin Lans Ekshärad , Sverige Klarälvdalens kanot och multisportklubb Kajak K1-84
RIKARD KUMMANDER Ă„LVĂ„NGEN , SWEDISH TEAM BYN Kanot C1-22
Rolf Kristoffersen Nøtterøy , Norsk Camp RulleRolf Kajak K1-84
Thomas Knetsch Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Egil Kirkevik OSLO , Norsk Bestumkilen plaskelag Kajak K1-Herrar
Sabine Kihlstedt Hammarö , Sverige Kajak K1-Damer
ĂĄsa Johansson Hagfors , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
Lars Bjørn Jensen Skodsborg , Dansk Charlottenlund kajakklub Palo Kajak K1-84
Vebjørn Horsfjord Fetsund , norsk Kajak K1-84
Jes Hansen Sorø , Danmark Sorø Kajakklub Kajak K1-84
Rickard Hallbäck STÖLLET , Svensk Kajak K1-84
Johanna Haarala Ekshärad , svensk Stafett-Dubbel
Joachim Gustafsson Karlstad , Svensk Karlstads paddelklubb Kajak K1-84
pär gruvberger a , svensk Team Fyra S Stafett-Singel
Kjersti Grana Johansen Herre , Sverige/Norge Lag Grana Kajak K2-84
PER GEGG EKSHĂ„RAD , BRITISH TEAM BYN Kanot C1-22
Sanne Flade Larsen Sorø , Danish Sorø Kajakklub Kajak K2-84
Magnus Eriksson Västerås , Sweden Republiq Kajak K1-84
Patrik Eliasson Lakene , S Kajak K1-22
Robbert den Tieter Ambjörby , NL Kanot C2-84
Freerk de Vries st?llet , NL Kanot C2-84
Astrid Darle Ekshärad , Sverige/Norge Lag Grana Kajak K2-84
Jakub Cvach Mölndal , Tjeckien Näsets PK Kajak K1-Herrar
Christian Brun Ă–rebro , Sverige Kajak K1-22
Mads Braae Lejre , Dansk Kajak K2-84
Anja Braae Lejre , Dansk Kajak K2-84
Kajsa Borthwick Ekshärad , Svensk Stafett-Dubbel
Pernille Bertram Valby , Danish VKKC Kajak K2-84
peter bergström sandviken , svensk sandvikens segelsällskap Kajak K1-Herrar
Victoria Bergmark PiteĂĄ , Sverige Kajak K1-84
Jan Berglund Karlskrona , Sverige KK EskimĂĄ Kajak K1-Herrar
Jörgen Andersson Göteborg , Svensk Kajak K1-84
Ulric Andersson a , svensk Team Fyra S Stafett-Singel